top of page

PSYCHOTERAPIA DLA OSÓB DOROSŁYCH

Wsparcie w kryzysie

Bywa, że zmiany w życiu zachodzą  tak szybko lub tak nagle, że trudno się do nich przystosować. Bywa, że są wynikiem tragedii. A czasem z niewiadomych przyczyn mała zmiana budzi wielkie emocje, które destabilizują i nie pozwalają normalnie funkcjonować.
Odpowiednie wsparcie może pomóc poradzić sobie z trudnościami i przejść przez trudny okres utraty pracy, przez żałobę, rozstanie czy poważną chorobę albo inne okoliczności życiowe w sposób konstruktywny. 

Praca  nad zmianą

Jest szczególnie polecana gdy doświadczasz nawracających trudności  w relacjach, lub ze sobą samym. Gdy masz wrażenie, że uczestniczysz w jakimś zaklętym kręgu powtarzających się historii, które jakoś nie chcą się dobrze kończyć.
Jeśli masz poczucie, że czegoś Ci w życiu brakuje, być może zawodowo się spełniasz ale nie możesz osiągnąć pełnej satysfakcji ze swojego życia. Albo właśnie nie możesz się w pełni rozwinąć, bo czujesz, że coś Cię blokuje, i nie wiesz co z tym zrobić. 
Jeśli masz poczucie, że nie możesz w pełni zrealizować swojego potencjału. Wtedy warto poświęcić energię i czas na głębszą pracę nad sobą, po to by zrozumieć trudności i znaleźć bardziej satysfakcjonujący sposób funkcjonowania.
bottom of page