top of page

O MNIE

Jestem psychoterapeutką. W swojej pracy doświadczam tego, że zmiana jest możliwa.

Prowadzę psychoterapię indywidualną oraz grupową, lubię pracować z osobami w różnym wieku. Prowadzę terapię zaburzeń lękowych, afektywnych, zaburzeń osobowości, zaburzeń odżywiania, zaburzeń psychosomatycznych, oraz terapię wspierającą dla osób będących w kryzysie. W swojej pracy, w zależności od potrzeb pacjenta wykorzystuję różne narzędzia twórcze i pracy z ciałem.

Kwalifikacje: Jestem psychologiem i psychoterapeutką. Ukończyłam magisterskie studia psychologii klinicznej i zdrowia na Uniwersytecie SWPS, a także czteroletnie szkolenie psychoterapii w Polskim Instytucie Psychoterapii Tańcem i Ruchem. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Tańcem i Ruchem, członkiem zespołu Polskiego Instytutu Psychoterapii Tańcem i Ruchem.

Doświadczenie terapeutyczne zdobywałam:

- na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Komorowie, pracując z osobami z zaburzeniami osobowości, zaburzeniami lękowymi, z deperesją,
- w Centrum Psychoterapii na Dolnej, pracując z osobami cierpiącymi z powodu zaburzeń odżywiania,

- w Poradni Stresu, w zakresie zaburzeń psychosomatycznych i lękowych,

- w Domu Pomocy Społecznej „Chemik” w Warszawie, pracując z osobami starszymi przeżywającymi kryzys utraty związany z przeprowadzką do DPSu,
- w Placówkach edukacyjnych dla dzieci i młodzieży prowadząc grupy terapeutyczne i rozwojowe wspierające rozwój.
W praktyce prywatnej prowadzę psychoterapię i pracę rozwojową, skierowaną zarówno do osób dorosłych jak i do dzieci, 
Pracuję pod stałą superwizją, w oparciu o kodeks etyczny psychologa i psychoterapeuty  PSPTiR.

Jestem również dumnym współpracownikiem Fundacji „Czerwone Noski. Klown w Szpitalu.” prowadzącej profesjonalną terapię śmiechem w szpitalach dziecięcych. Od 2022 roku współpracuję z Uniwersytetem SWPS wykładając przedmiot " Humor jako narzędzie psychologiczne."

bottom of page